Gwarancja

jakości w standardzie

Dział handlowy

Mariusz Duda

Dyrektor Handlowy

mduda@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 08
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 


Artur Chachurski

Lider Zespołu Sprzedaży 

achachurski@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 26
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 


Żaneta Kocel

Lider Zespołu Sprzedaży

zkocel@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 02
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 


Dorota Musiał  

Lider Zespołu Sprzedaży 

dmusial@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 01
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 


Dorota Sieniewska

Manager sprzedaży  

dsieniewska@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 09
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 


Jarosław Sówka

Specjalista ds handlu

jsowka@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 44
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 


 


Piotr Bargieł

Specjalista ds handlu 

pbargiel@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 32
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 


Paweł Tambor

Specjalista ds handlu 

ptambor@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 42
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 

Erika Podlewska

Manager sprzedaży

epodlewska@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 04
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 


Katarzyna Lipowiecka

Specjalista ds handlu

klipowiecka@bobrek.pl

tel.: 032 261 63 40
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 
 

Magdalena Koclęga

Specjalista ds handlu i marketingu

mkoclega@bobrek.pl

tel.: 032 26 163 05
fax: 032 26 163 16, 032 26 163 17

 

© Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polska Unia Dystrybutorów Stali
x

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.