Gwarancja

jakości w standardzie

Dział handlowy

Mariusz Duda

Dyrektor Handlowy

tel.: 032 261 63 08
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
mduda@bobrek.pl


Artur Chachurski

Lider Zespołu Sprzedaży 

tel.: 032 261 63 26
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
achachurski@bobrek.pl


Żaneta Kocel

Lider Zespołu Sprzedaży

tel.: 032 261 63 02
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
zkocel@bobrek.pl


Dorota Musiał  

Lider Zespołu Sprzedaży 

tel.: 032 261 63 01
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
dmusial@bobrek.pl


Dorota Sieniewska

Manager sprzedaży  

tel.: 032 261 63 09
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
dsieniewska@bobrek.pl


Jarosław Sówka

Specjalista ds handlu

tel.: 032 261 63 44
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
jsowka@bobrek.pl


 


Piotr Bargieł

Specjalista ds handlu 

tel.: 032 261 63 32
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
pbargiel@bobrek.pl


Paweł Tambor

Specjalista ds handlu 

tel.: 032 261 63 42
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
ptambor@bobrek.pl


Erika Podlewska

Manager sprzedaży

tel.: 032 261 63 04
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
epodlewska@bobrek.pl


Katarzyna Lipowiecka

Specjalista ds handlu

tel.: 032 261 63 40
fax: 032 261 63 16, 032 261 63 17
 

 

© Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polska Unia Dystrybutorów Stali Grupa Polska Stal S. A.
x

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.